3" x 1" Ink Jet Matte Poly, Perm, No Perf, 2,660/Roll
SKU
SR30LJ-65885
$102.00
- Buy 6 for $51.00 each and save 50%
| Label Options | 3" Core, 6" Outer Diam. |
|---|---|
| Color | White |
| Compliance | RoHS 3 |
| Label Width | 3" |
| Number Across | 1 |
| Max. Print Width | 3.25" |
| Number Per Roll Case Pack Stack | 2,660 |
| Perforation | No |
| Printer Compatability | Epson C7500, Epson C7500G/GE, Epson C6000A/P Matte, Epson C6000A/P Gloss, Epson C6500A/P Matte, Epson C6500A/P Gloss, Canon CX-G6400, Epson C6500AM-WH, Epson C7500/G/GE, Cannon LX-D5500 |
Customer Questions
Login and Registration Form